LEARN N' PLAY !

Wychodząc z założenia, że nauka nie musi być w cale nudna (a o tym  doskonale wiedzą nasi uczniowie), postanowiliśmy pójść dalej i wprowadzić do naszej oferty zajęcia sportowo-językowe.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktorów/animatorów biegle włądających językiem obcym, w większości native-speakerów a uczestnicy zobowiązani są do porozumiewania się w danym języku. 

Proponujemy zajęcia dla najmłodszych (5-7 lat), dzieci (8-12 lat) i młodzieży, a także osób dorosłych oraz sportowe spotkania dla całej rodziny. Dla najmłodszych przewidujemy zajęcia ogólno-rozwojowe po angielsku oraz gry zespołowe pod nazwą multi-sport. Dla starszych dzieci oraz dorosłych proponujemy językowe spotkania przy grach zespołowych takich jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka a także sport umysłowy czyli rozgrywki gier planszowych :)

Multi-Sport KIDS

Multi-Sport kids to zajęcia sportowe dla wszystkich dzieci, które lubią się ruszać i chcą poznać język angielski w sposób aktywny. Zajęcia mają charakter osłuchania się z językiem angielskim w formie gier i zabaw ruchowych oraz rozbudowanie kompetencji komunikatywnych u dziecka w obcym języku.Zajęcia przewidziane są dla dzieci w wieku 5-8 lat i prowadzone są przez native-speakera niemówiącego po polsku. .

Zajęcia odbywają się w week-endy.
.
Miejsce zajęć -   Centrum, Mokotów, Wilanów, Białołęka...


Informacje dodatkowe: Rodzice przyprowadzają na zajęcia dzieci o określonej godzinie i odbierają je bezpośrednio po zajęciach. Na tych zajęciach nie ma możliwości uczestnictwa rodziców z dziećmi. Wymagany jest strój sportowy.


Multi-Sport JUNIORS

Multi-Sport Juniors to zajęcia dla wszystkich tych, którzy mają ducha sportowego, kochają rywalizację sportową, a do tego nie boją sie wyzwań językowych.
 
Jeśli Twoje dziecko ma kłopoty z komunikacją językową, nie lubi się uczyć języków to może czas najwyższy na zmianę metody nauczania i wprowadzenie zajęć sportowych po angielsku? 

Zajęcia przewidziane są dla dzieci w wieku 9-12 lat i prowadzone są przez native-speakera niemówiącego w ogóle po polsku. W programie przede wszystkim piłka nożna, ale też  uni-hokej, hand-ball czy football amerykański.

Na tych zajęciach na pewno nie będziecie bierni a za porozumiewanie się po polsku dostaniecie żółtą lub nawet czerwoną kartkę:) .

Zajęcia odbywają się w week-endy.
.
Miejsce zajęć -   Centrum, Mokotów, Wilanów, Białołęka...


Informacje dodatkowe: Rodzice przyprowadzają na zajęcia dzieci o określonej godzinie i odbierają je bezpośrednio po zajęciach. Na tych zajęciach nie ma możliwości uczestnictwa rodziców z dziećmi. Wymagany jest strój sportowy
 
Płatność:

Płatność powinna być uregulowana przed rozpoczęciem zajęć gotówką (w szkole) lub przelewem z zaznaczeniem w tytule: imię i nazwisko uczestnika, język, nazwa zajęć i termin.


Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, zapisy@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

The secret of success is constancy to purpose.

- Benjamin Disraeli -