Le français, c'est facile !

Wiemy jak ważny jest rozwój językowy dzieci już od najmłodszych lat. Daje on gwarancję sukcesu w nauce szkolnej oraz przygotowuje dzieci do tworzenia wielkiego kapitału na przyszłość. Warto więc wykorzystać ten czas na naukę języka.

Nauka języka obcego w wieku dziecięcym przychodzi bowiem w sposób naturalny, łatwy i przyjemny. Dodając elementy zabawy do harmonogramu naszych zajęć umilamy przyswajanie wiedzy i sprawiamy, że dziecko czuje się swobodnie podczas lekcji, a jednocześnie sukcesywnie poznaje specyfikę i umiejętność uczenia się.

Zajęcia w małej grupie rówieśniczej przyczynią się do tego, że dzieci będą się czynnie posługiwać językiem francuskim w przyjaznej, komfortowej dla dziecka atmosferze. Gry i zabawy wpłyną dodatkowo na rozwój zdolności poznawczych dziecka

Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorskiej (polscy lektorzy i natives ceniący pracę z dziećmi) oraz autorskiemu programowi nauczania łączącemu w sobie wszystkie najważniejsze elementy pracy z dziećmi w danym wieku, mogą Państwo być pewni, że zajęcia przez nas proponowane są efektywne i dopasowane do rozwoju dziecka. Podczas zajęć staramy się maksymalnie wykorzystać koncentrację dziecka podczas lekcji, wzbudzić jego zainteresowanie a zarazem zmotywować do dalszej nauki.

Dla młodszych dzieci na zajęciach wykorzystujemy elementy gier i zabaw, piosenki, rymowanki i śpiew, elementy ruchowe oraz rysowanie. Kładziemy też nacisk na poznanie kultury i podstawowych zagadnień związanych z poznaniem krajów francuskojęzycznych nie zapominając również o elementach leksykalnych i gramatycznych wprowadzanych stopniowo na zajęciach. 

Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się podstawowym słownictwem z różnych zakresów życia codziennego.  

Starszym dzieciom proponujemy nieustanny rozwój językowy oraz pomoc w uzupełnieniu zagadnień poruszanych na zajęciach szkolnych. Oprócz dodatkowych materiałów, uczniowie mają do dyspozycji specjalnie dobrany podręcznik, który zawiera omawiany materiał językowy oraz umożliwia powtarzanie i utrwalanie zdobytych wiadomości w domu. Dbamy również o systematyczne sprawdzanie przerobionego materiału i ciągły rozwój kompetencji językowych dziecka.


W celu maksymalnego wykorzystania potencjału dzieci na zajęciach oraz zagwarantowanie optymalnych warunków do efektywnej nauki języka, dla wszystkich grup wiekowych zapewniamy naukę w kameralnych grupach 4-6 osobowych. Zapraszamy najmłodszych na sobotnie spotkania i naukę francuskiego. Z nowymi grupami dla dzieci w wieku 4-6 lat zaczynamy już od 18.09.2021. Warsztaty od 9.30 do 11.30 prowadzone są przez doświadczonego lektora, native speakera z Francji. Na zajęciach posługujemy się tylko językiem francuskim, wykorzystujemy różne materiały dydaktyczne (piosenki, filmy animowane, gry edukacyjne, zabawy interaktywne) oraz uczymy się poprzez działanie (przygotowujemy potrawy francuskie, rysujemy...).

Koszt za semestr - 30 godz., 15 spotkań po 120 minut: 1 350 zł płatna w całości lub w 3 ratach po 450 zł.

Wybierz swój rytm! Możliwe również kursy miesięczne i trymestralne.
Prowadzimy także lekcje standardowe, grupowe i indywidualne, stacjonarne i online dla każdej kategorii wiekowej. Lekcje 20, 30, 45, 60 lub 90 minut.

Zajęcia online - Więcej informacji na www.jezykionline.com.pl


Kursy stacjonarne

Kursy dla najmłodszych (3-4 lat oraz 5-6 lat) 

POZIOM LICZBA GODZIN CENA*
 PETITE SECTION  15 550 zł
 GRANDE SECTION 15 550 zł
Zajęcia raz w tygodniu po 45 min

Kursy dla dzieci 7-9 lat

POZIOM LICZBA GODZIN CENA*
 DEBUTANT 1 30 1050 zł
 ELEMENTAIRE 1 30 1050 zł
Zajęcia raz w tygodniu po 90 min

POZIOM LICZBA GODZIN CENA*
 DEBUTANT 2 60 2000 zł
 ELEMENTAIRE 2 60 2000 zł
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min

Kursy dla dzieci 10-12 lat

POZIOM LICZBA GODZIN CENA*
 PRE-INTERMEDIAIRE 1 30 1050 zł
 INTERMEDIAIRE 1 30 1050 zł
Zajęcia raz w tygodniu po 90 min

POZIOM LICZBA GODZIN CENA*
 PRE-INTERMEDIAIRE 2 60 2000 zł
 INTERMEDIAIRE 2 60 2000 zł
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min

*Cena zawiera 1 semestr nauki, obejmujący określoną w ofercie liczbę godzin lekcyjnych  (45 min.) dla danego kursu.


Płatności:

Płatność powinna być uregulowana przed rozpoczęciem kursu gotówką (w szkole) lub przelewem z zaznaczeniem w tytule: imię i nazwisko uczestnika, wiek, język, nazwa kursu.

Możliwość rozłożenia opłaty za kurs na raty.

Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, zapisy@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

Pour ce qui est de l'avenir, il ne s'agit pas de le prévoir, mais de le rendre possible.

- Antoine de Saint-Exupéry -