Réussite garantie !

Uczysz się języka i chcesz sprawdzić swój poziom, nie zwlekaj! Przystąp do oficjalnych egzaminów DELF i DALF. Certyfikaty DELF i DALF są jedynymi bowiem oficjalnymi dyplomami wydawanymi przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, uznanymi na całym świecie i ważnymi bezterminowo.
 
Od lat zajmujemy się przygotowywaniem uczniów do egzaminów na wszystkich poziomach i to z ogromnym sukcesem!!! Nasi uczniowie bez problemu zdają bowiem wszystkie egzaminy i to z rewelacyjnymi wynikami!

Jako jedna z nielicznych szkół językowych, motywujemy już do zdawania egzaminów naszych najmłodszych uczniów, dzięki czemu zarówno dzieci jak i ich rodzice śledzą na bieżąco postępy językowe.
Przygotowujemy już do egzaminów  DELF Prim (A.1.1, A1. A2) dzieci w wieku 8-12 lat. Młodzieży proponujemy kursy przygotowawcze do egzaminów DELF Junior (A1, A2, B1, B2), a osobom dorosłym DELF i DALF na wszystkich poziomach (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

Prowadzimy również zajęcia przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.

Płatność:

Płatność powinna być uregulowana przed rozpoczęciem zajęć gotówką (w szkole) lub przelewem z zaznaczeniem w tytule: imię i nazwisko uczestnika, język, nazwa zajęć i termin.

Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, zapisy@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

 A la source de toute connaissance, il y a une idée, une pensée, puis l'expérience vient confirmer l'idée.

- Claude Bernard -