A son rythme !

Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uczyć się języka francuskiego wedle swoich potrzeb, stosownie do dysponowanego czasu.

Nauka w ramach zajęć indywidualnych zapewnia najwyższą efektywność ponieważ całkowita uwaga lektora skupiona jest na konkretnego uczestnika zajęć. Programy kursów indywidualnych są bardzo elastyczne i pozwalają na dostosowanie tempa nauki oraz zastosowanych metod nauczania do potrzeb, oczekiwań i możliwości słuchacza. 

Tylko kurs indywidualny pozwala na zmianę intensywności lub programu zajęć w trakcie trwania kursu, dzięki czemu kursant nie czuje się przytłoczony zbyt dużą partią materiału, a w razie potrzeby, lektor może z nim  popracować nad problematycznymi zagadnieniami.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie fakt, że słuchacz ma możliwość przedstawienia swoich osobistych oczekiwań odnośnie zajęć i ustalenia wraz z lektorem swoich celów związanych z nauką języka. Poza tym, poziom zajęć, ich dynamika, a także zakres leksykalny i gramatyczny zajęć jest bezpośrednio dopasowany do poziomu słuchacza, a co więcej, jest modyfikowany przez cały czas trwania zajęć w zależności od przyswojenia przerobionego materiału.

Dodatkowo, ten typ zajęć pozwala na indywidualny dobór terminów i miejsc odbywania zajęć (np. miejsce pracy lub zamieszkania kursanta, lokale naszej szkoły, itp.).

Kameralna atmosfera i świetni lektorzy są bez wątpienia gwarancją szybkich postępów w nauce języka francuskiego.


KURS LICZBA GODZIN CENA*
 INDYWIDUALNY  5 600 zł
 INDYWIDUALNY (grupa 2 os.) 5 350 zł
 INDYWIDUALNY  (grupa 3 os.) 5 250 zł
Godzina lekcyjna - 60 min

 *Cena zawiera 5 godzin lekcyjnych (60 min.)
Lekcje indywidualne tylko przy wykupie pakietu. Minimalny pakiet 5 zajęć.

Wykup więcej godzin i zyskaj nawet do 20%
Przy pakietach 10 godzin i większych rabaty!

Aktualnie wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie. Więcej informacji na www.jezykionline.com.pl

Wybierz swój rytm! Możliwe również zajęcia 45, 30 i 20 minutowe.


Płatności:

Płatność powinna być uregulowana przed rozpoczęciem kursu gotówką (w szkole) lub przelewem z zaznaczeniem w tytule: imię i nazwisko uczestnika, język, nazwa kursu.


Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, zapisy@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

Tout homme ą deux patries: la sienne et puis la France.

- Benjamin Franklin -