Joue et apprends !

Wychodząc z założenia, że nauka nie musi być w cale nudna (a o tym  doskonale wiedzą nasi uczniowie), postanowiliśmy pójść dalej i wprowadzić do naszej oferty zajęcia sportowo-językowe.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktorów/animatorów biegle włądających językiem obcym, w większości native-speakerów a uczestnicy zobowiązani są do porozumiewania się w danym języku. 

Proponujemy zajęcia dla najmłodszych (4-6 lat), dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych oraz sportowe spotkania dla całej rodziny. Dla najmłodszych przewidujemy zajęcia ogólno-rozwojowe z elementami mini tenisa, naukę pływania oraz gry zespołowe pod nazwą multisport. Dla starszych dzieci oraz dorosłych proponujemy naukę gry w tenisa, naukę i doskonalenie pływania, językowe spotkania przy grach zespołowych takich jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka a także sport umysłowy czyli rozgrywki gier planszowych :)

Les cours de tennis  

Od  06.10 zapraszamy Państwa na zajęcia z tenisa po francusku. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób uczących się francuskiego jak i biegle posługujących się tym językiem, w tym dla dzieci i młodzieży francuskojęzycznej. Zajęcia odbywają się w języku francuskim i trwają 60 min.

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, młodzież oraz osoby dorosłe. Proponujemy zajęcia od podstaw (dla całkowicie początkujących), zajęcia doskonalające i intensywne treningi dla wytrwałych:)

Miejsce szkolenia: Centrum, Mokotów, Wilanów, Białołęka...

Informacje dodatkowe: Rodzice przyprowadzają na zajęcia dzieci o określonej godzinie i odbierają je bezpośrednio po zajęciach. Na tych zajęciach nie ma możliwości uczestnictwa rodziców z dziećmi. Istnieje możliwość wypożyczenia rakiety na czas zajęć (po wcześniejszym poinformowaniu nas).


Les cours de natation

Od  października ruszają zajęcia z nauki i doskonalenia pływania z francuskojęzycznym instruktorem pływania, doświadczonym trenerem prosto z Francji. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób uczących się francuskiego jak i biegle posługujących się tym językiem, w tym dla dzieci i młodzieży francuskojęzycznej. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku francuskim i trwają 60 min.

Zapraszamy mamy z dziećmi, dzieci w wieku 6-8 lat, 9-14 lat, młodzież oraz osoby dorosłe. Proponujemy naukę pływania od podstaw (dla najmłodszych) oraz zajęcia doskonalające wszystkie style. 

Miejsce szkolenia: Centrum, Mokotów, Wilanów, Białołęka...
 

Informacje dodatkowe: Koszt zajęć zawiera opłatę wejścia na basen dziecka oraz szkolenie w języku francuskim. Rodzice przyprowadzają na zajęcia dzieci o określonej godzinie i odbierają je bezpośrednio po zajęciach. Na tych zajęciach nie ma możliwości uczestnictwa rodziców z dziećmi.
Rodzicom w tym czasie polecamy samodzielne korzystanie z basenu za opłatą wedle obowiązującego cennika:)


Multi-sport

Multi-sport to zajęcia sportowe dla wszystkich dzieci, które lubią się ruszać i chcą poznać język francuski w sposób aktywny. Na tych zajęciach na pewno nie będziecie bierni a za porozumiewanie się po polsku dostaniecie żółtą lub nawet czerwonąkartkę:). W programie między innymi piłka nożna, uni-hokej, hand-ball.
Zajęcia odbywają się w week-endy.

Miejsce zajęć -   Centrum, Mokotów, Wilanów, Białołęka...


Informacje dodatkowe: Rodzice przyprowadzają na zajęcia dzieci o określonej godzinie i odbierają je bezpośrednio po zajęciach. Na tych zajęciach nie ma możliwości uczestnictwa rodziców z dziećmi. Wymagany jest strój sportowy.

Płatność:

Płatność powinna być uregulowana przed rozpoczęciem zajęć gotówką (w szkole) lub przelewem z zaznaczeniem w tytule: imię i nazwisko uczestnika, język, nazwa zajęć i termin.


Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, zapisy@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

 A la source de toute connaissance, il y a une idée, une pensée, puis l'expérience vient confirmer l'idée.

- Claude Bernard -