Nasi lektorzy 


Dobry lektor to podstawa sukcesu każdego słuchacza. My o tym doskonale wiemy, stąd też starannie dobieramy naszą kadrę. Wiedza, doświadczenie, pasja i zaangażowanie to cechy każdego z naszych lektorów.

Nasi lektorzy bowiem to osoby po studiach filologicznych oraz native speakerzy posiadający odpowiednie uprawnienia do nauczania języka obcego. To doświadczeni, świadomi odpowiedzialności za rozwój językowy swych słuchaczy lektorzy, którzy oprócz wedzy językowej i metodycznej, posiadają wiedzę pedagogiczną i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach metodycznych. 

Poza tym, nasi lektorzy to ludzie z pasją, którzy potrafią nią zarazić swych uczniów i zainteresować różnymi aspektami znajomości języka poprzez zapoznanie z kulturą danego obszaru językowego.

Nasi lektorzy to ludzie otwarci, komunikatywni, posiadający predyspozycje do pracy z dziećmi, młodzieżą czy też dorosłymi. To osoby kochające swą pracę, czerpiące z niej satysfakcję i dążące do osiągania najlepszych wyników przez swych uczniów.

Nasi lektorzy są po prostu najlepsi !!!


Aktualności

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolejny cykl warsztatów językowychKursy językowe

Wyjazdy językowe

Kolonie i obozy