Praca i Nauka


Program Work & Study

Program przeznaczony jest dla osób chcących podnieść swoje umiejętności językowe nie tylko w szkole ale także w codziennym życiu i pracy. Podjęcie pracy po lub podczas nauki pozwoli zmniejszyć koszty utrzymania. Studenci mogą zarobić od 180 do 200 funtów na tydzień na różnych stanowiskach: Catering and Hospitality, Kitchen Porters, Room Service, Waiting Staff, House Keeping, General assistance in Restaurant, Bars & Pubs, Shop and Supermarket work, Office Assistance, Care Assistance in nursing homes. Program rozpoczyna się kursem przygotowującym do pracy i podnoszącym znajomość języka. W trakcie kursu uczestnicy programu biorą udział w dwóch szkoleniach zakończonych uzyskaniem certyfikatu: Basic Health and Safety Requirements oraz Basic Food Hygiene, ułatwiających znalezienie pracy.

Zajęcia dopasowane są do potrzeb pracujących studentów i odbywają się rano, popołudniu, wieczorem i w soboty. Organizator pomaga w zdaniu egzaminów Cambridge lub IELTS, wymaganych przy przyjęciu na brytyjskie uczelnie oraz udziela informacji nt. możliwości podjęcia dalszych studiów.

Istotą programu Work and Study jest stwarzanie polskim studentom możliwości poznania angielskiej kultury, zwyczajów, codziennego życia kraju oraz ludzi w powiązaniu ze zdobywaniem doświadczenia w pracy w międzynarodowym zespole. Tę szansę niesie podjęcie legalnego zatrudnienia w firmach i instytucjach angielskich.
  
Informacje i zapisy: tel. 22 614 33 02, rezerwacje@salut.waw.pl lub Zapisy

Myśli

The secret of success is constancy to purpose.

- Benjamin Disraeli -Kursy językowe

Wyjazdy językowe

Kolonie i obozy