Warsztaty językowe


Warsztaty Business English oarz Français des affaires to bardzo efektywna metoda zdobywania umiejętności, która z kursów i szkoleń czerpie to, co najlepsze - cykliczność i systematykę oraz poruszanie konkretnych zakresów tematycznych, zamkniętych w całość, z możliwością kontynuacji.


Program warsztatów oraz forma szkolenia dostosowywane są ściśle do potrzeb Klienta. Sugerujemy realizację warsztatów w dowolnych cyklach z dowolną częstotliwością, np. raz  w tygodniu, raz na dwa tygodnie przez kilka tygodni lub miesięcy. Mogą Państwo również zdecydować się na jednorazowy warsztat.

Forma warsztatów wymaga od Uczestników przynajmniej bardzo dobrze opanowanego poziomu elementary (podstawowy) lub pre-intermediate (niższy średniozaawansowany) – inaczej zakres A2-B1, tak żeby podstawowe struktury gramatyczne nie były przeszkodą w aktywnym uczestnictwie, dyskusji i poznawaniu słownictwa.

Każdy z warsztatów dostarcza Państwu konkretnej, rzeczywistej wiedzy oraz zakres niezbędnego słownictwa i struktur językowych do wykorzystania zaraz po zakończeniu warsztatu.

Każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów do indywidualnego wykorzystania.

Każda forma nauczania podlega okresowej ewaluacji oraz weryfikacji zdobytej wiedzy przez Uczestników warsztatów, szkoleń i kursów. Badamy zarówno satysfakcję Uczestników, jak i efektywność różnych form nauczania i przekazywania wiedzy. Dla warsztatów ocena odbywa się po minimum 3 spotkaniach.


Polecamy

Myśl

Nasza cała filozofia jest ulepszaniem języka.

   - Georg Christoph Lichtenberg -

Kursy językowe

Wyjazdy językowe

Kolonie i obozy