Irish College - Dublin, Irlandia


Dublin

Dublin to wspaniałe irlandzkie miasto, od którego koniecznie musisz rozpocząć swoją podróż po kraju. Zachwyci Cię tamtejsza energia i niezwykła kultura.

Szkoła Trinity College

Szkoła Trinity College w Dublinie jest jedną z najlepszych szkół nauczających języka angielskiego, jako języka obcego. Trinity College posiada akredytację Irlandzkiego Wydziału Edukacji i Nauki. Szkoła mieści się w centrum Dublina, przy ulicy Westmoreland Street. Jest to idealna lokalizacja do poznawania życia kulturalnego i towarzyskiego w Dublinie. 

Zakwaterowanie


Akademik
Akademiki, w których mieszkają nasi kursanci służą przez cały rok miejscowej młodzieży i posiadają standard powszechnie przyjęty w danym kraju.
 

Rodzina 
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej stwarza wyjątkową okazję do praktycznego doskonalenia języka obcego, jak również do poznania zwyczajów i stylu życia mieszkańców danego kraju. Należy pamiętać, że zakwaterowanie w rodzinie w obcym kraju będzie się znacznie różnić od życia w swoim własnym domu. Zatem twoja chęć przystosowania się do nowego środowiska, innych zwyczajów i kultury znacznie pomoże ci w przyśpieszeniu procesu adaptacji.

   

Cena

Otrzymasz 5% RABATU na cenę kursu proponowaną przez szkołę.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.Informacje i zapisy
: tel. 22 614 33 02, rezerwacje@salut.waw.pl lub Zapisy.

Myśli

Success has a simple formula: do your best, and people may like it

- Sam Ewing -


Kursy językowe

Wyjazdy językowe

Kolonie i obozy